2011-09-05

Poniedzielnik (30)- Zakręcona półka


Znalazłam taki oto przykład półki na książki (a także na płyty CD). Oj, kręci mi się w głowie od samego patrzenia! Podejrzewam, że długo bym w takim towarzystwie nie wytrzymała:)
Inne przykłady półek, regałów oraz wszelakich gadżetów książkowych polecam na Bookshelf.

Po lekturze artykułu w "Uważam Rze"(nr 31/2011) pt. "Bestsellerami jesień się zaczyna" zwróciłam uwagę na niektóre tytuły. Intrygująco zapowiada się biografia ks. Jana Twardowskiego  Wydawnictwa Znak (Magdalena Grzebałkowska "Ksiądz Paradoks"). Autorka podaje szereg mało znanych informacji o poecie. Znak wydał także nową powieść Mario Vargas LLosy "Marzenie Celta", natomiast Wydawnictwo Literackie- "Suttree" Cormaca McCarthego. Przebojem ma się podobno okazać książka o Donaldzie Tusku Sławomira Cenckiewicza. Wydawnictwo Rebis zapowiada natomiast książkę Aleksandra Topolskiego "Biez wodki"- historia Rosji z czasów Wojny Ojczyźnianej. Dla wielbicieli fantastyki- premiera kolejnej części cyklu George'a R.R.Martina "Pieśń Lodu i Ognia".

3 komentarze:

Mag pisze...

już z od dawna marzy mi się taka właśnie półka i jak będę miała swoje mieszkanie, to sobie na taką zaoszczędzę. Za dużo książek się na niej nie zmieści, ale będą tam same moje skarbki najdroższe. A z zapowiedzi też czekam na biografię ks. Twardowskiego i na ukochanego Llosę

Magda pisze...

półka bardzo oryginalna, może faktycznie niewiele pomieści, ale za to ładnie wygląda :)

nutta pisze...

Byłabym zainteresowana biografią ks. Twardowskiego i polecaną wszędzie przed premierą najnowszą książką McCarthego.